Álláslehetőség az AGRYA-nál - jelentkezési határidő: január 20

A Fiatal Gazdák Magyarországi Szövetsége munkatársat keres adminisztratív feladatok ellátására a budapesti irodájába.

FELADATOK

- közreműködés a Szövetség eseményeinek előkészítésében, lebonyolításában
- közreműködés pályázati programok előkészítésében, lebonyolításában, adminisztrációjában
- általános irodai adminisztratív és kisegítő feladatok

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest, AGRYA Országos Iroda, illetve eseményektől függően vidéki helyszínek

MUNKAVÉGZÉS JELLEGE

Határozatlan idejű foglalkoztatás, a törvényi maximumnak megfelelő próbaidővel, főállás, napi 8 órás munkarendben 9-17 óra között.

ELVÁRÁSOK A JELENTKEZŐVEL KAPCSOLATOSAN

- elkötelezettség a fiatal gazdák és a vidéki fiatalok ügye iránt
- felsőfokú végzettség
- képesség önálló munkavégzésre és önálló gondolkodásra
- jó kommunikációs készség
- készség szintű számítógép kezelési tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány előny
- idegen nyelv ismerete előny
- korábbi adminisztratív munkakörben szerezett tapasztalat előny

BÉREZÉS, JUTTATÁSOK

Bérezés megállapodás szerint. Egyéb juttatás budapesti helyi közlekedési bérlet

MUNKAHELY BETÖLTÉSÉNEK IDEJE

2015. február 2. hétfő. Ezt a jelentkezőnek vállalnia kell, ettől eltekinteni nem tudunk.

A jelentkezéseket kizárólag elektronikusan a callcenter [at] agrya [dot] hu e-mail címre lehet elküldeni 2015. január 20-ig. Az e-mail tárgyába a következőt kell írni: Jelentkezés álláshirdetésre – „jelentkező neve”. A jelentkezéshez egy motivációs levelet, egy önéletrajzot és egy igazolvány képet kell csatolni. A napszemüveges fotót küldő jelentkezőt további értékelés nélkül töröljük.

A jelentkezések értékelése után az első körös meghallgatásra 2015. január 22-én, a második körös meghallgatásra 2015. január 28-én kerül sor. Döntés január 29., munkaszerződés megkötése 2015. január 30.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ

További információ kizárólag a callcenter [at] agrya [dot] hu e-mail címre küldött levélben kérhető. A személyes, telefonos érdeklődők később ne is jelentkezzenek, mert további értékelés nélkül töröljük a jelentkezést.

Nyomtatóbarát változatPDF változat